شروع نیم سال تحصیلی جدید
دوشنبه 29 دی 1399
شروع نیم سال تحصیلی جدید

شروع نیم سال تحصیلی جدید حوزه علمیه نخبگان شیراز

حوزه علمیه نخبگان شیراز سال تحصیلی جدید خود را با حضور طلاب معزز و کادر ارجمند شروع کرد ...

در جلسه افتتاحیه نیم سال دوم حوزه علمیه نخبگان ، مدیریت محترم و کادر حوزه بیاناتی داشتند که به شرح ذیل می باشد:

بیانات مدیر محترم مدرسه علمیه نخبگان شیراز در جلسه افتتاحیه نیمسال دوم سال تحصیلی روز دوشنبه 29 دیماه:
ایشان ابتداءاً ضمن عرض تسلیت وتعزیت ایام سوگواری حضرت زهرا سلام الله علیها خدمت طلاب محترم ، خاطرنشان کرد که محبت بی بی فاطمه سلام الله علیها بهترین وسیله جهت ارتقاء معنویات خواهد بود .
همچنین تبریک آغاز نیمسال تحصیلی دوم به طلاب محترم را بیان نمود و اشاره کرد با توجه به دستورالعمل آموزشی مرکز مدیریت حوزه علمیه استان فارس ، دروس پایه های اول تا سوم به صورت حضوری برگزار خواهد شد و اساتید محترم ومعزز حضوراً در خدمت طلاب خواهند بود .
همچنین در رابطه با ورود و خروج طلاب محترم و تعبیه فضای کاملاً سالم و بهداشتی برای طلاب عزیز والبته با همت و همکاری طلاب محترم و تلاش خادمین عزیز ،مطالبی را بیان نمودند که مهمترین آن ها ، ایجاد نظم و انضباط کامل در فضای آموزشی و خوابگاهی می باشد .
در رابطه با درس اخلاق عمومی و روزانه نیز بیان کردند که ان شاالله هرروز در حد یک ربع ، درس اخلاق برگزار خواهد شد که تهذیب در مدرسه به فراموشی سپرده نشود .
نکته آخر ایشان باز تاکید بر نظم طلاب عزیز در کلاس های درس و آمد ورفت آن ها به مدرسه بود که حتما در صورت بروز مشکل و عدم حضور در دروس ، مدرسه را در جریان بگذارند و بدون مرخصی ، کلاس درس را ترک نکنند .

کادر حوزه علمیه نخبگان که خود را خادم طلاب امام زمان و برادر روحانیون میدانند بعد از اعلام تسلیت به مناسبت شهادت حضرت زهرا سلام الله، به: یادآوری نکات تهذیبی و اخلاقی، قوانین آموزشی حوزه، رعایت اصول بهداشتی، رعایت نظافت محیط عمومی و خصوصی، ارائه ی نظرات ، انتقادات و پیشنهادات جهت رفع ایراداتِ مجموعه بویژه خوابگاه ها و اماکن حساسِ ساختمان و کمک و احترام به خدام و نگهبانان ساختمان حضرت علی بن همزه علیهماالسلام، رعایت نکات ایمنی و امنیتی و اطلاع رسانی بموقع به مسئولین مربوطه اشاره نمودند.


یادداشت ها